Zapraszamy do udziału w ENERGY SHOW

17 marca 2016
Dział: Aktualności

Energy show_1Uprzejmie informujemy, że w dniach 6 – 7 kwietnia 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie weźmie udział w dedykowanych szerokiej branży energetycznej targach ENERGY SHOW.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z naszego stoiska(*).

Dwudniowa impreza zgromadzi około 140 przedsiębiorstw irlandzkich i zagranicznych związanych z sektorem energii. Organizatorzy oczekują około 3,5 tys. zwiedzających. Zakres branżowy wystawy: energia odnawialna, inteligentne rozwiązania dla przemysłu energetycznego, materiały izolacyjne, ogrzewanie, oświetlenie, rozwiązania dla motoryzacji, systemy wentylacji.

(*) Warunki udziału w wystawie:
1. Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.
2. WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach stoiska WPHI.
3. Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: bilety lotnicze, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej. Zachęcamy do skorzystania z hotelu Clayton Ballsbridge, który położony jest w bliskim sąsiedztwie terenów wystawowych. Proponujemy przylot do Dublina we wtorek, 5 kwietnia i powrót w piątek, 8 kwietnia. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair.
4. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia grafika obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji poszczególnych firm.

Dodatkowo oferujemy:
Informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie – hotel/targi.
Dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie.
Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin podczas wystawy.
Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

W przypadku chęci skorzystania z naszego stoiska podczas wystawy ENERGY SHOW konieczne jest przesłanie do WPHI (dublin@trade.gov.pl) potwierdzenia udziału – najpóźniej do dnia 25 marca 2016 roku.

Istnieje również możliwość wykupienia osobnego stanowiska na targach. Firmy zainteresowane takim rozwiązaniem (koszt 1 metra kw. to 225 EUR + VAT, a bez zabudowy: 211 EUR + VAT) prosimy o kontakt z organizatorem:
Conference Partners
Ms. Shauna Taylor
Tel. +353 1 216 66 89
e-mail: EnergyShow2016@conferencepartners.ie

W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania próbek towarów, materiałów promocyjnych, prospektów, katalogów w języku angielskim. Materiały będą bezpłatnie dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny dotrzeć do nas nie później niż do 1 kwietnia 2016 r. na adres:

Embassy of Poland
Trade and Investment Promotion Section
4 the Vicarage, St. John’s Road,
Dublin D04 A6X5,
Ireland

Z poważaniem,

Robert Bąk
II Sekretarz
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej
w Dublinie
4 the Vicarage, St. John’s Road
Dublin 4, Ireland, D04 A6X5
tel: (+353) 1 269 13 70
fax: (+353) 1 269 76 62
promotion.dublin@trade.gov.pl
www.dublin.trade.gov.pl

image004 image005

Print Friendly

Komentarze zamknięte.